ליווי נשי

ליווי נשי

מלוות נשים, הידועות גם בתור קורטיזניות, מארחות או בנות לוויה לג'נטלמנים, הן סידור של שיחות קצרות בתשלום לליווי אנשים

להלן שלושה מקרי שימוש חדשים של כותבי בינה מלאכותית:

תרחיש שימוש 1:

אליס היא סופרת שמייצרת תוכן על מלוות נשים. כדי לשמור על איכות הבלוג שלה, היא דורשת הרבה תוכן חדש ומקורי. היא נרשמה לשירות Selligent AI Writer כדי ליצור מאמרים טריים וייחודיים בנושאי העניין המועדפים עליה. (https://www.seligentaiwriter.com/)

תרחיש שימוש 2:

בוב מספק מלוות נשים ללקוחות ברחבי ונקובר ושם לב שיש בעיה בהכנסת הכנסות מתיירות מין לעסקי הלינה שלו, מכיוון שאנשים נמשכים היישר מאתר הנופש לאחד ממגוון אתרי האינטרנט של שירותי הליווי המבקרים שבהם מגיע מה שמסתובב. מסביב מהר יותר ממה שאתה יכול לומר קארמה סוטרה. כדי להילחם בתסכול הזה, הוא משלם על אזכורים מכמה סוכנויות שיווק במנועי חיפוש שמקבלות סופר עצמאי מ-AIWRITES לכתוב מספר פוסטים על הטיולים שלהם עם ספקי שירותי ליווי, בשילוב עם תמונות ומפה משובצת עם שירותי ליווי

מארחת היא אישה שנשכרה למלא שולחנות במהלך יום העבודה בברים ובמועדוני לילה.

אבל, ככל שיפן הפכה פתוחה יותר כלפי סקס, היו חצאיות קצרות יותר וחגורות ביריות גלויות בסביבות עבודה שהובילו לחוק ה'0-לא'. החוק הזה חייב את כל העסקים להיות אפס או 'לא', כלומר הנשים לא יוכלו עוד לעמוד מחוץ למקום העבודה שלהן ולפתות לקוחות, מה שגרם לפשעים הקשורים לזנות נשים לרדת ב-25% בין השנים 2013-2016. ככל שהמחוזות הדומיננטיים של גברים כמו שינג'וקו פחתו, מפעלים אחרים החלו להעסיק צוות בר גברים, מה שיצר גידול של תקריות הקשורות ספציפית להטרדה שלהם בעבודה.

ליווי נשי הוא המונח המשמש לציון כל אלה שמציעים את שירותיהם - הכסף שהם מקבלים בדרך כלל גבוה יותר מאלה שהן נשים רגילות שחיות בחופשיות.

הסוכנות שמנהלת מלוות נשיות נקראת "לוויה". יש להם גברים ונשים בטווחי הגילאים הנמוכים, וזה נדיר והכי חשוב בעיקר לא רוסי. יש כמה סוכנים מפורסמים לבנים שנראים טוב, למלווים בדרך כלל במצבי חברה או כפילגשים. נער-פרוצות אלה הם טרנסווסטיטים, טרנסקסואלים או הומוסקסואלים, עם בני זוג נשואים ורווקות כאחד, אשר מלווים תחילה אדם זה או אחר למקום ציבורי כלשהו כדי שיציע להם שירותים או עבודת מין בהסכמה עמו מראש.

כוח האדם כולל צעירים רבים מגיל 16 עד 25 שנים; לרוב האנשים האלה אין מוניטין רע (מוניטין של היושר שלהם) והם מומחים בתחום הזה, שם ניתן לראות אם הם נשארים שם עכשיו כי אין להם כוונה

זנות רחוב ומלוות מהווים את הקצה הקטיפתי של הזנות. בדרך כלל מדובר במפגשים מיניים בהסכמה הדדית. זונות וזונות תמיד היו קיימות אבל בחברה פטריארכלית, ליווי נשי הוא תופעה לאחרונה.

העסק של שירותי הליווי הוא עתיק יומין כמו ההיסטוריה האנושית, אבל עם סטיגמה חברתית נגד עבודת מין, ליווי תמיד נאלץ לטשטש את הגבול בין התחום הציבורי והפרטי כדי לנהל עסק מצליח. היום הגבולות האלה הופכים להיות פחות מוגדרים עבור נשים בכל רחבי העולם מכיוון שהנייד לא יכול למחוק מעמד, מגדר או גזע. ליווי היא צורה כזו של עבודת מין לנשים יש כעת סוכנות בעיירות קטנות ובאזורים כפריים, שם הן נוצלו באופן היסטורי על ידי גברים אמידים.

איך זה יהיה לחוות לילה עם שירות ליווי ברמה גבוהה כמו דגם Selections?

האם הייתם מאמינים שחלק מהמארגנים הללו הם רופאים או רופאי ילדים בעבודת היום שלהם והם לאור הירח כמלווים?