עיסוי טנטרה בקרבתי

עיסוי טנטרה בקרבתי

עיסוי טנטרה הוא צורת ריפוי עתיקה. זוהי צורה הוליסטית של עיסוי המתמקדת בהיבטים הרוחניים והפיזיים של הנמען. ניתן לבצע עיסוי טנטרי במסגרות רבות, מספא ועד בית פרטי, והוא יכול להימשך בין 30 דקות למספר שעות.

זוהי אחת מצורות העיסוי היעילות ביותר לשחרור מתח ומתחים. זה גם עוזר להגביר את זרימת הדם בכל הגוף, אשר בתורו יכול לעזור עם ביצועים מיניים או תשוקה.

עיסוי טנטרה הוא צורת ריפוי עתיקה שראשיתה בימי הוודי. המילה טנטרה נגזרת משתי מילים בסנסקריט "tanoti" ו-"tantre" שמשמעותן התרחבות ואריגה בהתאמה.

עיסוי טנטרי שימש במשך מאות שנים כדרך לקדם בריאות, רווחה וחיבור בכל רמות הגוף, הנפש והרוח. זהו טיפול הוליסטי שיכול להועיל לכולם ללא הבדל גיל ומין.

זהו אחד מסוגי העיסוי האינטימיים ביותר מכיוון שהוא כרוך במגע גוף מלא עם בן או בת הזוג בצורה אטית וחושני. סוג זה של עיסוי עוזר לך להיות נוח יותר עם הגוף שלך כמו גם עם הגוף של בן / בת הזוג שלך, תוך הפגת מתח וקידום הרפיה.

עיסוי הטנטרה הוא סוג של עיסוי המתמקד באנרגיה חושנית ומינית.

עיסוי טנטרה בקרבתי ניתן למצוא בספא מקומי. זה נעשה בדרך כלל על ידי מעסה שעבר הכשרה בטכניקה.

עיסוי טנטרה הוא סוג של עיסוי חושני אשר נהוג במשך מאות שנים בהודו. זוהי חוויה רוחנית ששורשיה בפילוסופיה הטנטרית והיא נועדה להיות מעשה של אהבה ופולחן.

משמעות המילה טנטרה היא "לטוות", "להרחיב" או "להרחיב" ומשמעות המילה מנטרה היא "אמירה קדושה" או "נוסחת צליל שנחשבת בעלת תכונות מאגיות".

עיסוי טנטרה יכול להיעשות עם האדם לבוש או לא לבוש, תלוי עם מה הוא מרגיש הכי בנוח איתו. המעסה ישתמש בידיים, באצבעות, באמות, ברגליים ובמרפקים כדי לגעת בעדינות בגופו של האדם על מנת להרגיע אותו ולעזור לו להגיע למצב הכרה גבוה יותר. דירות עיסווים בירושלים

עיסוי טנטרה הוא סוג של עבודת גוף הכוללת טכניקות מעיסוי מזרחי מסורתי, יוגה ואיורוודה.

עיסוי טנטרה הוא סוג של עבודת גוף הכוללת טכניקות מעיסוי מזרחי מסורתי, יוגה ואיורוודה. המטרה של תרגול זה היא לעזור לאנשים למצוא איזון בין הנפש לגוף.

זה לא רק על התחושה הפיזית; זה גם על החוויה הרוחנית.

עיסוי טנטרה הוא צורת ריפוי עתיקה שניתן להשתמש בה כדי לרפא את הנפש והגוף. זוהי גישה הוליסטית לריפוי המתמקדת בהיבטים הרוחניים, הנפשיים והפיזיים של ההוויה שלך.

המילה טנטרה באה מהמילה הסנסקריט "טנוטי" שפירושה "לטוות". אריגה זו נעשית באמצעות סדרה של תנועות דמויות יוגה, או אסאנות, שנועדו לעורר ולאזן את ערוצי האנרגיה שלך.

ישנם סוגים רבים ושונים של טכניקות עיסוי טנטרי אך רובן כרוכות במגע חושני. עיסויי טנטרה מבוצעים לעתים קרובות באופן הדומה לעיסויים מסורתיים אך עם התמקדות רבה יותר באזורים אינטימיים כמו המפשעה, השדיים והישבן.

עיסוי טנטרה הוא סוג של עיסוי חושני המתמקד בכל הגוף. זהו שילוב של טכניקות הודיות ותאילנדיות עתיקות, והוא עוזר לשחרר מתח, להגביר את המודעות ולשפר את הקשר בין גוף, נפש ורוח.

העיסוי הטנטרי בקרבי מספק חוויה מבורכת שלמה עם המגע המרפא שלו. זה עוזר לשחרר מתח בשרירים ומקל על כל הדאגות שלך. היתרונות של עיסוי טנטרה הם שהוא יכול לעזור לך להרגיש רגועה יותר, סיפוק מיני ומאושר.

עיסוי טנטרה הוא סוג של עבודת גוף חושנית. הוא נועד לאזן ולרפא את האנרגיה בגוף.

העיסוי הטנטרי שימש במשך מאות שנים בהודו, טיבט, סין ויפן כתרגול רוחני להגיע להארה.

המילה טנטרה באה מהמילה 'טנטרם' בסנסקריט שפירושה "לטוות יחד". מטרת הטנטרה היא לשלב את כל היבטי החיים למכלול אחד.